Image q.jpg 0

Qesharake: Kur nëna e tall djalin e saj për eliminimin e Realit (VIDEO)

Të jesh objekt i talljeve të shokëve kur skuadra e zemrës eliminohet nga një garë, është një gjë normale. Por, të jetë nëna jote ajo

May 18, 2015 Aktualitete
Image k.jpg 0

Kur meçi i kikboksit u kthye ne kaos (VIDEO)

Është aq e çuditshme sa shumë njerëz e kanë dyshuar vërtetësinë e këtij takimi në kikboks. Lufta mes dy kundërshtarëve filloi në rregull dhe ata

May 18, 2015 Aktualitete
Image sh1.jpg 0

Pikturon shqiponjën gjigante (FOTO)

Piktorja nga Kamenica, Samire Zubaku është njëra prej piktoreve në Kosovë po vizaton shqiponjën dykrenare. Ajo së fundmi ka pikturuar një flamurin shqiptar në një

May 18, 2015 Aktualitete
Image hb.jpg 0

Ja çfarë ndodh ku befasia na nxjerr para një arushë (VIDEO)

Befasia gjithmonë është një ndjesi që na tremb ne por edhe kafshët. Thuhet që kafshët kanë frikë nga njerëzit ndërsa kjo vërtetohet më së miri

May 18, 2015 Aktualitete
Image sh.jpg 0

Nuk do ta besoni se si mbeti shtatzënë kjo grua!

Kur prindërit ju kanë folur për lejlekë dhe zogj që sjellin fëmijët, me siguri nuk do t’iu kenë thënë se vetë këta shpendë mund edhe

May 18, 2015 Kuriozitete
Image b2.jpg 0

Prekëse, zbulojnë se janë motra në një kurs letërsie (FOTO)

Kursi i letërsisë ishte dhe vendi ky këto dy vajza zbuluan se ishin motra. Ngjarja ka ndodhur në Universitetin e Kolumbias në SHBA, ku është

May 18, 2015 Kuriozitete
Image hw.jpg 0

E pabesueshme, i rrjedh gjak nga sytë (VIDEO)

Ky është një fenomen i pashpjegueshëm ku një 25 vjeçarje nga Haëai i rrjedh gjak nga sytë. Linnie Ikeda nuk po gjen shërim për gjendjen

May 18, 2015 Kuriozitete
Image dh.jpg 0

Dhelpra ha pëllumbin dhe qesh si e çmendur (VIDEO)

Një dhelpër është filmuar teksa ha një pëllumb. Por njëkohësisht ajo duket sikur qesh si e çmendur. Kjo dhelpër dinake duket sikur të kishte djallin

May 18, 2015 Kuriozitete
0

Luani bastore ?Ja disa argumente te qarta per kurdisjen e lojrave (VIDEO)

Tronditet sërish futbolli turk. Federata turke ka nisur hetimet pas fitores së Galatasayit me rezultatin 1-0 ndaj Genclerbirlig. Wesley Sneijder shënoi golin e vetëm të

May 18, 2015 Lajme
Image Cana-640x35853.jpg 0

Gruaja boshnjake tregon recetën që e ndihmoi të shërohet nga kanceri

Një grua e cila pretendon se kishte vuajtur nga kanceri, e ka publikuar në një portal, recetën e një ilaçi popullor, për të cilin thotë

May 18, 2015 Lajme
Image 20150517233217189646.jpg 0

E pini kafenë në mëngjes esëll? Ja se çfarë i bën kjo trupit tuaj

Kafja është një temë e pashtershme, veçanërisht interesante për studiuesit të cilët shpesh e studiojnë ndikimin e kësaj pije të preferuar në organizmin tonë… Dhe

May 18, 2015 Aktualitete
Back to Top Copyright © 2015 - LajmiDites. All rights reserved.